Sahte Web Siteleri Uyarısı

FUJIFILM ADINI KULLANAN SAHTE WEB SİTELERİ HAKKINDA

Bazı sosyal ağlarda ve bazı web sitelerinde FUJIFILM olarak isimlendirilen ve Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. adıyla kimlik avı etkinliklerine tanık oluyoruz.

Bu web sitelerinden bazıları, instax ürün yelpazemizin gerçek değeri ile hiçbir bağlantısı olmayacak derecede instax kamera ve film fiyatlarında özel indirimler sunuyorlar. Bizim izinlerimiz olmadan logolarımız ve ürünlerimizi kullanan bu sahte web sitelerine dikkat ediniz.

Bizler bu web sitelerinin gerçek ürünü stoklayıp stoklamadıklarını (ellerinde bu ürünler olup olmadığını) veya sundukları ödeme yöntemlerinin güvenilirliğini bilmiyoruz. Bu siteler ve sosyal medya hesaplarının FUJIFILM ile doğrudan ya da dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş., Fikri Mülkiyetimize aykırı davranan bu sitelere dava açma hakkını saklı tutar. Lütfen şüphe duyduğunuz bu web sitesi ve sosyal medya hesaplarınız bize info@instax.com.tr e-posta adresimizden iletiniz.

Teşekkür ederiz.

instax ekibi – FUJIFILM

Bize Katıl

instax dünyasındaki yeniliklerden ve kendi başına yap fikirlerinden (DIY) haberdar olmak için bize katıl!

Bize Katıl
ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye
;