Link WIDE

Link WIDE

White
Stok Durumu: Mevcut
Stok Kodu: FOTSI00160
Ücretsiz Kargo!
  • White
  • Gray
Adet
- 1 +
6.349,00 TL Sepete Ekle
Diğer Satış Noktalarını Gör
D&R
Yalçınlar
Fujifilm Shop
D&R
Mediamarkt
Vakkorama
Kırmızı Kedi
Yalçınlar
desibela

Akıllı Telefondan Fotoğraf Baskısı Almanın Yeni Boyutu

İşte budur! Geniş baskı özelliği sunan instax Link WIDE yazıcı çıktı. instax serisindeki en büyük baskıları oluşturan bu WIDE formatlı olmazsa olmaz akıllı telefon yazıcısı herkesi cezbedecek.

 

Bize göre, her anın 'doluluğu' herkesin görmesi için yakalanmalıdır. Bu yüzden WIDE baskılar al diyoruz. Hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlayan özelliklerle dolup taşan Link WIDE, heyecanı tekrar tekrar yaşamanı sağlayacak.

 

Ve uygulama aracılığıyla, güzel çerçeveli WIDE baskılar QR mesajlarıyla zenginleştirilebilir ve hatta eskizlerle kişiselleştirilebilir. Sevgiyi yaymaya hazır mısın?

Baskı Modları

Videodan baskı

Link WIDE uygulamasıyla anılarını özgür bırak. Favori videoların arasında gezin, mükemmel anı seç ve ardından bunları WIDE olarak yazdır. Hazır başlamışken, gizli QR mesajlarıyla paylaşılabilirliği artırmaya ne dersin?

Renk Modları
 
Tüm renkler için instax Rich'i veya klasik bir his için instax Natural'ı seç - unutulmaz anları WIDE filme yazdırmadan önce bu iki farklı renk çıktısı, fotoğraflarına canlılık katmanın iki farklı yolu. Hangi modu seçeceksin? Parlak ve sürükleyici mi yoksa doygun ve klasik mi?

Düzenlenebilir Şablonlar

Düğünler, doğum günleri, mezuniyetler - hayattaki bazı anlar “wow” etkisini hak ediyor. 30'dan fazla düzenlenebilir şablonla ilhamını bulabilir, yakalayabilir, düzenlemelerini yapabilir, kelimeler ekleyebilir, arka planın için fotoğraf çekebilir, yazdırabilir ve paylaşabilirsin. Bu kesinlikle kutlamak için bir sebep!
Baskı Modları

QR Kod ile harikalar yarat

QR kod ile harikalar yarat

Ses kaydetme

Ne derler bilirsin - gülmek en iyi ilaçtır. "Ses kaydet" moduna geç, bir ses yakala ve fotoğrafına ekle, ardından dinlemek için QR kodu tara.


Mod: Bir ses kaydet (Record a sound)

Gizli bir lokasyon paylaş

Seçtiğin bir konumu belirle ve yazdırılabilir bir QR kodda sakla. Arkadaşların gizli konumunu tarayacak, keşfedecek ve arayacak mı?


Mod: Konum yazdırma (Location Print) 

Gizli bir mesaj ver

 
Görünmez tükenmez kalemler? Gizli mesaj QR moduna ne dersin? Sadece gizli bir mesaj yaz, ardından taramaya ve okumaya hazır bir QR kodu olarak yazdır.

Mod: gizli mesaj (hidden message)
QR Kod ile harikalar yarat

Çoklu baskı

Çoklu baskı

Arkadaşlığın ilk kuralı? Kimse dışlanmıyor. Kaç kopya istediğinize karar ver. Ne kadar çok eklersen, arkadaşlarınla paylaşacağın güzel zamanların o kadar çok hatırası olacak. Bir FUJIFILM X-S10 kameraya bağlanıp doğrudan baskı alabileceğin kadar kapsamlıyız.


Kolaj Baskı 

Paylaşabileceğin veya buzdolabının kapağına asabileceğin kolaj WIDE baskılar. Çeşitli fotoğrafları bir araya getiren Kolaj Baskı sayesinde daha fazlasını gör.  Kolaj modu, hikayenidaha da fazla anlatmak için tüm favori anlarını tek bir baskıda bir araya getirmene olanak tanır.
Çoklu baskı

Çiz, düzenle ve yazdır

Çiz, düzenle ve yazdır

Çizim ve tarama işlemiyle yaratıcılığını ortaya çıkar. Bir kalem al, işaretini çiz, akıllı telefonunla uygulama içinde yakala ve uygulamayı çizimini keserken izle. Ardından fotoğraflarına ekle, düzenle ve yazdır.

Çıkartmalar

Kim neşelenmek için bir çıkartmayı sevmez? Link WIDE ile yapışkan tipten bahsetmiyoruz. Hayır efendim. Fotoğraflarınızın üzerine yerleştirebileceğiniz 1600'den fazla uygulama içi çıkartmayla, baskılarınıza kişilik katmanın daha da fazla yolu var.
Çiz, düzenle ve yazdır

Teknik Özellikler

Kayıt yöntemi

OLED ile 3 renkli pozlama

Kullanılan film

FUJIFILM instax WIDE Instant Film (ayrı satılır)

Film sayısı

10 film/paket

Görüntü boyutu

62mm×99mm

Desteklenen resim boyutu

800 × 1260 nokta

Baskı çözünürlüğü

12,5 nokta/mm (318 dpi, 80 μm nokta aralığı)

Baskı seviyeleri

Renk başına 256 seviye (RGB)

Arayüz Standart uyumluluk

Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)

Desteklenen görüntü formatı

JPEG, PNG, HEIF, DNG

Baskı süresi Görüntü kaydı

Fotoğraf çıkışı (beslendi): Yaklaşık 12 sn.

Yaklaşık baskı kapasitesi

Yaklaşık 100 baskı (tam şarjdan) Baskı sayısı kullanım koşullarına bağlıdır.

Güç kaynağı

Lityum iyon pil (dahili tip: çıkarılabilir değil)

Şarj süresi

Yaklaşık 80 ila 120 dakika (Şarj süresi sıcaklığa ve kalan pil seviyesine bağlıdır)

Güç tüketimi

Yaklaşık 3W

Çalışma ortamı

Sıcaklık: +5 oC ila +40 oC Nem: %20 ila %80 (yoğuşmasız)

Ana ünite boyutları

139mm×127.5mm×33.7mm (çıkıntılı parçalar hariç)

Ana birim kütlesi

Yaklaşık 340 g (film paketi hariç)

Birlikte verilen aksesuar

USB kablosu (BOD700-101, Uzunluk: 30 cm), Ayak ( Stant) (1), Askı (1)

Bize Katıl

instax dünyasındaki yeniliklerden ve kendi başına yap fikirlerinden (DIY) haberdar olmak için bize katıl!

Bize Katıl
ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye
;