mini Link 2

mini Link 2

Soft Pink
Stok Durumu: Mevcut
Stok Kodu: FOTSI00169
Ücretsiz Kargo!
  • Soft Pink
  • Clay White
  • Space Blue
Adet
- 1 +
5.249,00 TL 4.799,00 TL Sepete Ekle
Diğer Satış Noktalarını Gör
D&R
Yalçınlar
Fujifilm Shop
D&R
Mediamarkt
Vakkorama
Kırmızı Kedi
Yalçınlar
desibela

Anılarını sergilerken neden yalnızca baskı alasın ki?

Tanıtım Filmini İzle

mini Link 2, gerçek dünyayı sanal gerçeklikle oldukça basit ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde birbirine bağlayan ilk instax akıllı telefon yazıcısı. Anılarını sergilerken neden yalnızca baskı alasın ki?

Creativity is in the AiR

mini Link 2, yaratıcılığını tetikleyerek ilham verirken; akıllı telefonlarınız ve mini Link uygulaması üzerinden kablosuz bağlanmanızı sağlayarak, arkadaşların ve ailen ile harika anlar biriktirmenize yardımcı olur. instaxAiR (yepyeni AR çizim modumuz) ve çok sevilen Match Test özellikleri gibi harika eğlencelerle dolu mini Link 2 ile daha fazlasını gerçekleştirmeye ve paylaşmaya hazır ol.

Hareketlerini yazdır

Yazı ile çiz

mini Link 2'deki özellik düğmesini basılı tut ve instaxAiR'ın sanal dünyasına girmek için döndürmeye başla. Yazıcı titriyorsa, çalışıyor demektir. Bu yüzden ne çizmeye karar verirsen ver, fotoğrafında görünecektir. İster şemsiye, ister dalgalı çizgiler, hatta kalp bile.
*Hatalar en çok burada hoş karşılanır!
Hareketlerini yazdır

Akıllı telefonunla çiz


Yeni AR modumuzu, instaxAiR'i etkinleştir ve akıllı telefonunla fotoğraflarına çizdiğin çerçeveleri ekle. Fırça türünü seç (bu; baloncuklar, yapraklar, neon ışıklar, sprey boya veya parıltılar olabilir), ardından yaratıcılığın zirveye ulaştığında çerçevelenecek bir fotoğraf çekmeden önce karalamalar yaparak eğlen.
Akıllı telefonunla çiz

Gizli video

Gülüşünü yazdır

Harekete geçme zamanı… Çizim yaparak mesajını oluştururken kendi videonu kaydetmene imkan tanıyan mini Link 2'nin hareketlerini algılayan ve eş zamanlı yanıt veren instaxAiR, yazdırılabilir QR kodu ile telefonla taranmaya hazır. Saklamak için çarpıcı bir baskı ve onları güldürmek için ayrıca bir "video". İşte sonuç!
Gizli video

Kolay baskı

Kaydır ve Yazdır

Fotoğraflarını gerçek dünyaya taşımak, hem kolay hem de hızlı. mini Link uygulaması ile, yazdırmak istediğin fotoğrafı seç ve anında "sahip ol". Metin ekle, yeniden boyutlandır, filtre uygula, kontrastlarla oyna ve ardından yazdırmak için yukarı kaydırmadan önce mini Link 2'ye kablosuz bağlan.
Kolay baskı

Çerçeveler

Kişiselleştir

Bir resim çek ve ardından modunu göstermek için eğlenceli bir çerçeve ekle. Eğlenceli, ürkütücü, gösterişli mi yoksa tamamen tuhaf mı olacak?
Çerçeveler

Video baskı

Kaydır ve Yazdır

Fotoğraflarını gerçek dünyaya taşımak, hem kolay hem de hızlı. mini Link uygulaması ile, yazdırmak istediğin fotoğrafı seç ve anında "sahip ol". Metin ekle, yeniden boyutlandır, filtre uygula, kontrastlarla oyna ve ardından yazdırmak için yukarı kaydırmadan önce mini Link 2'ye kablosuz bağlan.
Video baskı

Kolaj modu

Bir zamanlar...

Hikayeni anlatmak için en sevdiğin anları tek bir baskıda bir araya getir. Eğlenceli ve dışa dönük kişiliğini sergilemek için mükemmel bir seçenek.
Kolaj modu

Çıkartmalar

Yapıştım, kaldım

Yazdırmadan önce fotoğraflarına ekleyebileceğin 1.600'den fazla uygulama içi "çıkartma" ile her durum için (veya o yabancıyı arka planda gizlemek için) bir tane bulabilirsin.
Çıkartmalar

Çiz, düzenle ve yazdır

Notlarında kalmasın

Bir kalem al ve bir noktaya işaretleme yap. Akıllı telefonunla uygulama içinde o noktayı yakala ve çizimi keserken uygulamada izle. Ardından, fotoğraf karelerini eklemek, düzenlemek ve yazdırmak senin elinde. Yaratıcılık için kesinlikle mükemmel bir araç.
Çiz, düzenle ve yazdır

Doğrudan yazdır

Kamera Entegrasyonu

Yalnızca akıllı telefonundan tüm favori görüntülerini basmakla kalmayıp, aynı zamanda FUJIFILM X-S10 kamerayı sallayacak kadar şanslıysan, fotoğraflarını doğrudan yazdırabilirsin. En kötü günümüz böyle olsun.
Doğrudan yazdır

Teknik Özellikler

Film

Fujifilm instax mini Anlık Film (ayrı olarak satılır)

Film Boyutu

86mm x 54 mm Resim Boyutu 62mm x 46 mm

Film Oluşturma Süresi

Yaklaşık 90 saniye (Ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterir)

Kayıt Yöntemi

OLED ile 3 renkli çekim

Baskı çözünürlüğü

12.5 nokta/mm (318 dpi, 80 μm noktalı alan)

Baskı seviyeleri

256 seviye/renk (RGB)

Standart Uyumlu Arayüz

Bluetooth 4.2 (BLE)

Desteklenen Görüntü Formatı

JPEG/PNG/HEIF/DNG

Baskı Süresi

Yaklaşık 12 saniye

Baskı Kapasitesi

Yaklaşık 100 baskı (tam dolu şarjda)* Baskı sayısı, kullanım koşullarına bağlıdır

Güç Kaynağı

Lityum iyon pil (dahili tip: çıkartılamaz)

Şarj süresi

Yaklaşık 80 ila 120 dakika (Şarj süresi, sıcaklığa ve pilin kalan seviyesine bağlıdır)

Güç Tüketimi

Yaklaşık 3W

Çalışma ortamı

Sıcaklık: +5 ºC / +40 ºC (+41 ºF / +104 ºF) Nem: %20 - %80 (yoğuşma olmadan)

Boyutlar

91,9 mm × 36,4 mm × 124,8 mm (çıkıntı parçalar hariç)

Ağırlık

Yaklaşık 210 g (film paketi hariç)

Bize Katıl

instax dünyasındaki yeniliklerden ve kendi başına yap fikirlerinden (DIY) haberdar olmak için bize katıl!

Bize Katıl
ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye ig:instaxturkiye
;